کنگره بین المللی علوم اسلامی، علوم انسانی


تماس با دبیرخانه

021-47624440

021-42694010

info@irihs2016.com

تهران - انتهای بزرگراه امام علی (ع)، بلوار ارتش، بلوار شهید مژدی (اوشان)، خیابان پیروز شفیعی، خیابان یاران، یاران سوم

حامیان رسانه ای بین المللی

 انتشار مقالات در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی
2 آبان 1395

با هماهنگی های انجام شده، امکان انتشار مقالات پذیرفته شده کنگره در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID.ir)، یکی از بزرگترین و معتبرترین پایگاه های علمی کشور فراهم شده است.

صفحه کنگره در SID.ir:

http://fa.seminars.sid.ir/SeminarListPaper.aspx?ID=1107


ادامه مطلب ...

کانال تلگرام کنگره
17 مهر 1395

کانال تلگرام کنگره راه اندازی شده است. شما عزیزان می توانید بدون نیاز به مراجعه مکرر به وب سایت کنگره، در کوتاهترین زمان از آخرین اخبار و اطلاعیه های دبیرخانه مطلع شوید.
برای عضویت در کانال تلگرام ما روی لینک زیر کلیک کرده و یا عبارت @irihs2016 را در نرم افزار تلگرام خود جستجو و سپس کلید Join را بفشارید:

https://telegram.me/irIHS2016


ادامه مطلب ...

نمایه آنلاین مقالات پذیرفته شده در Academia.edu
11 مهر 1395

کلیه مقالات پذیرفته شده در "کنگره بین المللی علوم اسلامی، علوم انسانی" در پایگاه علمی Academia.edu به صورت آنلاین نمایه خواهند شد.


ادامه مطلب ...

اهدای گواهی CanProCert کانادا به شرکت کنندگان در کنگره
5 شهریور 1395

گواهی تاییدیه علمی شرکت Canadian Professionals Certification به کلیه پژوهشگران محترم شرکت کننده در "کنگره بین المللی علوم اسلامی، علوم انسانی" اهدا خواهد شد.


ادامه مطلب ...

انتشار مقالات برگزیده کنگره در ژورنال معتبر ISI
5 شهریور 1395

با تصمیم شورای سیاست گذاری کنگره، مقالات برگزیده ارسال شده به کنگره برای ژورنال های ISI معتبر و دارای ضریب تاثیر (IF) ارسال و منتشر خواهند شد.


ادامه مطلب ...

فراخوان عضویت در کمیته داوران کنگره
25 فروردین 1395

بدین وسیله از کلیه اساتید و پژوهشگران محترم دارای مدرک دکتری PhD و یا دانشجوی دکتری دارای سوابق علمی و پژوهشی دعوت به عمل می آید با عضویت در کمیته داوران کنفرانس در امر بررسی علمی مقالات کنفرانس مشارکت نمایند.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
25 فروردین 1395

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

فراخوان ارسال مقاله
25 فروردین 1395

مقام معظم رهبری (دام عزه):
«مسأله‌ی تولید علم فقط مربوط به علوم پایه، تجربی و ... نیست، بلکه شامل همه‌ی علوم و از جمله علوم انسانی است. ما بخصوص در زمینه‌ی علوم انسانی، برخلاف آنچه که انتظار می‌رفت و توقّع بود، حرکت متناسب و خوبی نکرده‌ایم ...ما در زمینه‌ی علوم انسانی احتیاج به تحقیق و نوآوری داریم. مواد و مفاهیم اساسی‌ای هم که بر اساس آن می‌توان حقوق، اقتصاد، سیاست و سایر بخشهای اساسی علوم انسانی را شکل داد و تولید و فراوری کرد، به معنای حقیقی کلمه در فرهنگ عریق و عمیق اسلامی ما وجود دارد که باید از آن استفاده کنیم.»


ادامه مطلب ...

ورود / ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 شهریور 1395
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 شهریور 1395
آخرین مهلت ثبت نام
30 آبان 1395
آخرین مهلت ارسال مقاله
30 آبان 1395
تاریخ برگزاری
29 و 30 آذرماه 1395
حامیان رسانه ای


سامانه مدیریت همایش های انجمن هم اندیشان مبتکر